Kim jesteśmy ?

Aleksandra bujalska

Założycielka
Jestem matką 3 dzieci i sfrustrowana państwowym systemem edukacji, powstała we mnie potrzeba stworzenia miejsca, gdzie dzieci będą chętnie się uczyć, dostawać wartościową wiedzę i umiejętności, bez tracenia czasu na ZAKUĆ-ZALICZYĆ-ZAPOMNIEĆ.

Zdecydowałam się stworzyć miejsce, gdzie dbamy o dziecko, uczymy przez doświadczenie nie tylko podstawy programowej, a również kontrolowania emocji, pracy w grupie, i MYŚLENIA.

bujalska.aleksandra@gmail.com

Agata śledź

Manager szkoły
Uwielbiam pracę z ludźmi. Daje mi ona wielką satysfakcję. Sprawia, że czuję się spełniona zawodowo. Mikroszkoła to ambitne wyzwanie z którym wiążę swoją przyszłość. Współtworzenie innowacyjnego miejsca, w którym dzieci i młodzież będą rozwijać się i odnosić sukcesy traktuję jako życiową misję. Dołożę wszelkich starań, aby na twarzach naszych podopiecznych codziennie gościł uśmiech. Aby szkoła stała się miejscem pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i nawiązywania wieloletnich przyjaźni.

a.sledz@szkolasiedlce.pl

MONIKA RADOMYSKA

Nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej

Jestem osobą otwartą, pragnącą nowych doświadczeń. Chęć do działania i humor to coś, co napędza mój każdy dzień. Czerpię przyjemność z możliwości poznawania nowych ludzi i przebywania z nimi. W pracy z dziećmi chcę dążyć do tego, żeby otworzyć każdemu z nich drzwi do poznania samego siebie, budowania własnych wartości i pobudzania ciekawości świata. A wszystko to dzięki doświadczeniom i zabawie.

Anna DRZYZGA

Nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej
Jestem animatorką i duszą artystki. Uwielbiam przebywać wśród ludzi i się nimi inspirować. Mój świat to dzieci i muzyka. Tam gdzie uśmiech dziecka i śpiew tam ja. Bezpośredniość, szczerość i wyobraźnia dzieci przyczyniają się do ciągłego pogłębiania mojej wiedzy i umiejętności, a także dają mi mnóstwo energii do dalszego działania. Praca z nimi działa na mnie jak poranna kawa. Świat od razu ma więcej barw, a wszystko dookoła robi się znacznie ciekawsze.

anna domańska

Nauczyciel Katecheta Teolog

Moje życiowe motto brzmi: „W miłości nie ma lęku”. (1J 4,18a) W myśl tego uważam, iż to miłość jest najpiękniejszą siłą napędową każdego działania i staram się, aby to ona kierowała wszelką moją aktywnością.

Fascynuje mnie dziecięca otwartość, prostota oraz umiejętność zachwytu nad światem. Dlatego to właśnie z dziećmi uwielbiam realizować moją życiową pasję, którą jest wyszukiwanie dobra w ludziach i w otaczającej rzeczywistości.

Uważam, że w życiu najważniejsze jest to, ile potrafimy dać z siebie drugiemu człowiekowi. Dawać siebie dzieciom - jest dla mnie największą radością.

Marcin saja
Nauczyciel Wychowania Fizycznego

Jestem osobą ambitną, chętnie podejmuje się nowych wzywań,  chcę się ciągle rozwijać i szukać nowych motywacji. Sport to moja największa pasja, fascynują mnie różne dyscypliny.

Ponadto praca z dziećmi przynosi mi ogromną satysfakcję, bo dzięki niej mogę pobudzić innych do działania i pogłębiać ich wiedzę na temat nie tylko sportu, ale również zdrowego stylu życia. Uważam, iż wszechstronny rozwój młodych ludzi jest kluczowy w wychowaniu, co daje możliwość poznania wielu ciekawych aktywności.

Jestem również certyfikowanym instruktorem pływania oraz trenerem koszykówki, więc w swojej pracy będę proponował nie tylko same zajęcia sportowe, ale również inne aktywności związane z ruchem na świeżym powietrzu.

Jeśli jesteś nauczycielem z pasją i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu
napisz do nas
biuro@szkolasiedlce.pl