Aleksandra Bujalska

Założycielka
Jestem matką 3 dzieci i sfrustrowana państwowym systemem edukacji, powstała we mnie potrzeba stworzenia miejsca, gdzie dzieci będą chętnie się uczyć, dostawać wartościową wiedzę i umiejętności, bez tracenia czasu na ZAKUĆ-ZALICZYĆ-ZAPOMNIEĆ.

Zdecydowałam się stworzyć miejsce, gdzie dbamy o dziecko, uczymy przez doświadczenie nie tylko podstawy programowej, a również kontrolowania emocji, pracy w grupie, i MYŚLENIA.

bujalska.aleksandra@gmail.com
tel. 600 094 586

Agata Śledź

Manager szkoły
Uwielbiam pracę z ludźmi. Daje mi ona wielką satysfakcję. Sprawia, że czuję się spełniona zawodowo. Mikroszkoła to ambitne wyzwanie z którym wiążę swoją przyszłość. Współtworzenie innowacyjnego miejsca, w którym dzieci i młodzież będą rozwijać się i odnosić sukcesy traktuję jako życiową misję. Dołożę wszelkich starań, aby na twarzach naszych podopiecznych codziennie gościł uśmiech. Aby szkoła stała się miejscem pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i nawiązywania wieloletnich przyjaźni.

a.sledz@szkolasiedlce.pl
tel. 730 877 337

Monika Radomyska

Nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej

Jestem osobą otwartą, pragnącą nowych doświadczeń. Chęć do działania i humor to coś, co napędza mój każdy dzień. Czerpię przyjemność z możliwości poznawania nowych ludzi i przebywania z nimi. W pracy z dziećmi chcę dążyć do tego, żeby otworzyć każdemu z nich drzwi do poznania samego siebie, budowania własnych wartości i pobudzania ciekawości świata. A wszystko to dzięki doświadczeniom i zabawie.


Anna DRZYZGA

Nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej
Jestem animatorką i duszą artystki. Uwielbiam przebywać wśród ludzi i się nimi inspirować. Mój świat to dzieci i muzyka. Tam gdzie uśmiech dziecka i śpiew tam ja. Bezpośredniość, szczerość i wyobraźnia dzieci przyczyniają się do ciągłego pogłębiania mojej wiedzy i umiejętności, a także dają mi mnóstwo energii do dalszego działania. Praca z nimi działa na mnie jak poranna kawa. Świat od razu ma więcej barw, a wszystko dookoła robi się znacznie ciekawsze.

Jeśli jesteś nauczycielem z pasją i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu
napisz do nas
biuro@szkolasiedlce.pl